????‍♀️????‍♀️????‍♀️Wśród międzyrzeckich dkk-owiczów mamy pasjonatkę i znawczynię MANGI. Wykorzystaliśmy jej wiedzę i zasoby prywatnej biblioteki prosząc, żeby podzieliła się swoimi wiadomościami i przeprowadziła na jednym ze spotkań zajęcia o japońskim komiksie.
????????????Martyna Jednorowicz – bo o niej mowa – w sobotę 23 października 2021 r. podczas dwóch spotkań MDKK opowiadała i pokazywała najciekawsze przykłady różnych serii młodzieżowej mangi. Przy okazji zapoznaliśmy się z przykładami komiksów znajdujących się w zbiorach Biblioteki Publicznej w Międzyrzeczu.
????????????Podczas spotkania rozmawialiśmy także na temat dziewiątej edycji konkursu „Moje literackie fascynacje”.????????????