Międzyrzecki Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Międzyrzeczu zapraszają na spotkanie ze znanym polskim aktorem – 21 lutego 2022 o godz.17.00.

Spotkanie zostanie sfinansowane ze środków biblioteki powiatowej.

Andrzej Grabowski
Aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i kabaretowy. Urodzony w 1952 roku w Chrzanowie. Absolwent Krakowskiej Wyższej Szkoły Teatralnej .Aktor Teatru Słowackiego w Krakowie . Brat aktora i reżysera Mikołaja Grabowskiego ,ojciec dwóch córek także aktorek Zuzanny Grabowskiej i Katarzyny Grabowskiej . Stworzył wiele znakomitych ról filmowych min: „Boża podszewka „ ,”Pitbull” ,Drogówka”, ”Pod mocnym Aniołem”, zagrał także wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych min: „Złotopolscy”, ”Blondynka „ „Odwróceni”, jednak największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Nagrodzony wieloma nagrodami za role filmowe i teatralne, laureat wielu plebiscytów publiczności. Ogromy talent komediowy i świetny kontakt z publicznością od lat wykorzystuje, występując z recitalami na estradzie w kraju i na świecie. W 2020 roku ukazała się książka Andrzej Grabowski.Jestem Jak motyl.

Spotkanie z aktorem poprowadzi dziennikarz – Marcin Michrowski.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy tel.957412858 wew.21