Szanowni Państwo!
???????????????? Wspólnie ze Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem” dostaliśmy zaproszenie do udziału w konkursie na projekty wzmacniające dla partnerstw zawiązanych w VII edycją Programu Lokalne Partnerstwa PAFW. Jego celem jest kontynuacja i rozwinięcie partnerskich przedsięwzięć, realizowanych w latach 2020-2021.
???????????????? W związku z tym przedstawiciele partnerstwa – Panie Renata Dyla i Katarzyna Terpiłowska – zostały zaproszone na szkolenie Lokalnych Partnerstw PAFW i Ośrodków Działaj Lokalnie, które odbyło się w dniach 12-13 maja 2022 roku w Warszawie.
Uczestnicy warsztatów wzięli również udział w uroczystości „Razem Lokalnie i Solidarnie z Ukrainą” oraz „Społecznika Roku” Newssweek Polska.
???????????????? Podczas uroczystego podsumowania VII edycji programu Lokalne Partnerstwa PAFW zostały wręczone granty dla 5 partnerstw.
???????????????? Miło nam poinformować, że wspólnie ze Stowarzyszeniem, znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych partnerstw na rzecz dobra wspólnego i na kontynuację projektu „TV na MUR BETON”???????? ???????????????? otrzymaliśmy grant w wysoki15.000,00 zł.????????????????????????????????????????????????
na zdjęciu bibliotekarki z wirtulanym czekiem